Przedłużanie rzęs

Permanentne zagęszczanie i przedłużanie rzęs

 

Serdecznie zapraszam na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, 2d, 3d - 8d

 

RZĘSY JEDWABNE ORAZ RZĘSY Z NOREK SYBERYJSKICH 100%

 


Przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuję się ok. 6 lat.

 

RZĘSY JEDWABNE


W ofercie posiadam różne metody aplikacji rzęs, które można stosować w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Najbardziej popularna jest metoda 1:1. Zabieg polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy jedwabnej do rzęsy naturalnej .

W celu uzyskania efektu zagęszczenia stosuję metody objętościowe 2d - 8d, gdzie odpowiednio przykleja się dwie, trzy itd rzęsy jedwabne do rzęsy naturalnej.


RZĘSY Z NOREK SYBERYJSKICH

 

Zabieg polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy z norek (metoda 1:1) lub dwóch - trzech rzęs z norek syberyjskich (metoda 2d - 3d) do rzęsy naturalnej - dotyczy powieki górnej.

 

Efekt stylizacji utrzymuje się do momentu wypadnięcia rzęsy naturalnej. Używanie tuszu do rzęs nie będzie już potrzebne. Rzęsy są w 100% wodoodporne. Idealne na różne okazje, na każdą pogodę i porę roku. Idealne dla aktywnych kobiet. Można korzystać z basenu, sauny, czy też siłowni. Indywidualnie dobieram kształt, grubość i długość rzęs. Dopasowuję do rzęs naturalnych, do kształtu oka i twarzy. Dzięki zabiegowi można uzyskać efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, efekt naturalny lub spektakularny. Do separowania rzęs używam specjalnych płatków kolagenowych, które relaksująco i odżywiająco wpływają na delikatną i wymagającą okolicę oczu. Pracuję na kosmetykach najwyższej jakości. Stosuję klej przeznaczony do oczu wrażliwych, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i nie wywołuje podrażnień, czy też alergii. Zapewniam higieniczne warunki podczas zabiegu. Aplikacja rzęs trwa do 2 godzin, uzupełnienie ok. 1 godziny. Swoją pracę wykonuję dokładnie, solidnie i z dużą precyzją. W celu utrzymania gęstości i ładnej linii rzęs, zaleca się uzupełnianie rzęs co 3-4 tygodnie. Staram się spełnić oczekiwania każdej klientki i dlatego w swojej ofercie posiadam rzęsy:

 1. o różnej grubości: 0,03, 0,05, 0,07, 0,10mm, 0,15 mm, 0,20 mm, 0,25 mm, 0,30 mm;
 1. o różnej długości: 5mm, 6mm, 7mm, 8 mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm;
 1. o różnym stopniu podkręcenia: typ "J", typ "B", typ "C", typ "D";
 1. różne kolory: czarne, brązowe, niebieskie, zielone, fioletowe, różowe, złote, srebrne,  a także z brokatem i z cyrkoniami.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 1. zapalenie spojówek
 2. choroby alergiczne oczu
 3. całkowity brak rzęs
 4. zespół suchego oka
 5. jaskra
 6. zaćma
 7. retynopatia cukrzycowa
 8. infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze oka lub jego bezpośredniej okolicy
 9. nadpobudliwość i brak cierpliwości
 10. trichotillomania-nerwowe, bezwiedne wyrywanie rzęs
 11. łysienie (alopecia)
 12. klientki poddawane chemioterapii (aplikacja możliwa dopiero po zakończeniu pełnego leczenia, gdy zostanie przywrócony prawidłowy wzrost owłosienia)
 13. przed zabiegiem należy wyjąć szkła kontaktowe

 

 

Cennik


 


facebook